HyperX Mysz bezprzewodowa programowalna 420 7M1D3AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa programowalna 420 7M1D3AA ABB HyperX Mysz bezprzewodowa programowalna 420 7M1D3AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz bezprzewodowa programowalna 420 7M1D3AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa programowalna 420 7M1D3AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja uruchomienia Karta gwarancyjna R.E.D. Karta RTF . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: HP 420 Programmable Bluetooth. Połączenie: Przewodowe, Bezprzewodowe.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja uruchomienia Karta gwarancyjna R.E.D. Karta RTF |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | HP 420 Programmable Bluetooth |
| Połączenie | Przewodowe, Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 89g |
| Wymiary | 108,6 x 61,6 x 38 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czerwony
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
Przewodowe - Interfejs
- Bluetooth
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 4000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 108,6 x 61,6 x 38 mm
- Waga
- 89g
- Model
- HP 420 Programmable Bluetooth
- Akcesoria w zestawie
- Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja uruchomienia Karta gwarancyjna R.E.D. Karta RTF
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 197192652237
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także