YENKEE Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 2075 RANGE
89,99 zł
Brutto
YENKEE Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 2075 RANGE. Model: RANGE. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 2075 RANGE
YENKEE Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 2075 RANGE to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
RANGE
Model
Radio 2,4 GHz, USB-C
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Czarny, Szary
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Złącze: USB (USB A + USB C) 2x bateria alkaliczna AA 1,5 V DC . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Radio 2,4 GHz, USB-C. Wymiary: 112 x 83 x 49 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Złącze: USB (USB A + USB C) 2x bateria alkaliczna AA 1,5 V DC |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz, USB-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Model | RANGE |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 147g |
| Wymiary | 112 x 83 x 49 mm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
YMS 2075
10 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Szary - Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
USB-C - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 112 x 83 x 49 mm
- Waga
- 147g
- Model
- RANGE
- Akcesoria w zestawie
- Złącze: USB (USB A + USB C) 2x bateria alkaliczna AA 1,5 V DC
- Zasięg
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669314485
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także