Trust Mysz gamingowa GXT925 Redex II
89,99 zł
Brutto
Trust Mysz gamingowa GXT925 Redex II. Model: GXT 925 REDEX II. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Mysz gamingowa GXT925 Redex II
Trust Mysz gamingowa GXT925 Redex II to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
GXT 925 REDEX II
Model
USB
Interfejs
1.8m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GXT 925 REDEX II. Wymiary: 125 x 63 x 41 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | GXT 925 REDEX II |
| Podświetlenie | RGB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 10000dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 200dpi |
| Sensor myszy | Laserowy |
| Waga | 82g |
| Wymiary | 125 x 63 x 41 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
25125
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Laserowy
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 200dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 10000dpi
- Podświetlenie
- RGB
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 125 x 63 x 41 mm
- Waga
- 82g
- Model
- GXT 925 REDEX II
- Długość przewodu
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439251258
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także