YENKEE Mysz przewodowa USB , 4 przyciski, optyczna, symetryczna, Błękit
YENKEE Mysz przewodowa USB , 4 przyciski, optyczna, symetryczna, Błękit YENKEE Mysz przewodowa USB , 4 przyciski, optyczna, symetryczna, Błękit to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz przewodowa USB , 4 przyciski, optyczna, symetryczna, Błękit
YENKEE Mysz przewodowa USB , 4 przyciski, optyczna, symetryczna, Błękit to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Niebieski. Wymiary: 102 x 59 x 36 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 145cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Niebieski |
| Model | QUITO |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | 102 x 59 x 36 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Niebieski - Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 102 x 59 x 36 mm
- Model
- QUITO
- Długość przewodu
- 145cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669212255
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także