Gembird Bezprzewodowa mysz optyczna 6-przyciskowa czarna
20,00 zł
Brutto
Gembird Bezprzewodowa mysz optyczna 6-przyciskowa czarna. Model: MUSW-6B-01. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gembird Bezprzewodowa mysz optyczna 6-przyciskowa czarna
Gembird Bezprzewodowa mysz optyczna 6-przyciskowa czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MUSW-6B-01
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AAA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | MUSW-6B-01 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 55g |
| Wymiary | 95 x 65 x 36 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AAA |
MUSW-6B-01
10 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AAA
- Wymiary
- 95 x 65 x 36 mm
- Waga
- 55g
- Model
- MUSW-6B-01
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8716309103947
chat
Komentarze (3)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także