Lexar Dysk SSD NM990 1TB Gen5 14000/7500
872,00 zł
Brutto
Lexar Dysk SSD NM990 1TB Gen5 14000/7500 Lexar Dysk SSD NM990 1TB Gen5 14000/7500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NM990 1TB Gen5 14000/7500
Lexar Dysk SSD NM990 1TB Gen5 14000/7500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
14000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 5.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1600K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1000K |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NM990 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 14000MB/s |
| Prędkość zapisu | 7500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 750TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6g |
| Wysokość | 2.45mm |
LNM990X001T-RNNNG
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6g
- Model
- NM990
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- PCIe 5.0
- TBW
- 750TB
- Prędkość odczytu
- 14000MB/s
- Prędkość zapisu
- 7500MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 1600K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 1000K
- Wysokość
- 2.45mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367136841
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także