Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2
2 984,00 zł
Brutto
Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2
Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
4TB
Pojemność dysku
7400MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Złoty |
| Model | LEGEND 900Pro |
| Pojemność dysku | 4TB |
| Prędkość odczytu | 7400MB/s |
| Prędkość zapisu | 6500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 2400TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 9.2g |
| Wysokość | 3.43mm |
SLEG-900P-4TCS
5 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Złoty - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 9.2g
- Model
- LEGEND 900Pro
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 4TB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 2400TB
- Prędkość odczytu
- 7400MB/s
- Prędkość zapisu
- 6500MB/s
- Wysokość
- 3.43mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711658153616
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także