Patriot Dysk SSD 1TB P320 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 3000/2200MB/s
812,00 zł
Brutto
Patriot Dysk SSD 1TB P320 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 3000/2200MB/s Patriot Dysk SSD 1TB P320 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 3000/2200MB/s to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Patriot Dysk SSD 1TB P320 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 3000/2200MB/s
Patriot Dysk SSD 1TB P320 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 3000/2200MB/s to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
3000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 3.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | P320 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 3000MB/s |
| Prędkość zapisu | 2200MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 480TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 11g |
| Wysokość | 3.8mm |
P320P1TBM28
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 11g
- Model
- P320
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- PCIe 3.0
- TBW
- 480TB
- Prędkość odczytu
- 3000MB/s
- Prędkość zapisu
- 2200MB/s
- Wysokość
- 3.8mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711378427622
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także