Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem SATA III - 6 Gb/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem SATA III - 6 Gb/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | 2,5'' (SFF) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 10cm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 50K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 50K |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | P220 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 550MB/s |
| Prędkość zapisu | 500MB/s |
| Szerokość | 6.99cm |
| TBW | 480TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 46g |
| Wysokość | 0.7cm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 46g
- Model
- P220
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- 2,5'' (SFF)
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- SATA III - 6 Gb/s
- TBW
- 480TB
- Prędkość odczytu
- 550MB/s
- Prędkość zapisu
- 500MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 50K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 50K
- Wysokość
- 0.7cm
- Szerokość
- 6.99cm
- Głębokość
- 10cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711378422368
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także