Adata Dysk SSD Legend 900 2TB PCIe 4x4 7/5.4 GB/s M2
1 439,99 zł
Brutto
Adata Dysk SSD Legend 900 2TB PCIe 4x4 7/5.4 GB/s M2 Adata Dysk SSD Legend 900 2TB PCIe 4x4 7/5.4 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD Legend 900 2TB PCIe 4x4 7/5.4 GB/s M2
Adata Dysk SSD Legend 900 2TB PCIe 4x4 7/5.4 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
2TB
Pojemność dysku
7000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | Legend 900 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Prędkość odczytu | 7000MB/s |
| Prędkość zapisu | 5400MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 2TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 10.6g |
| Wysokość | 3.35mm |
SLEG-900-2TCS
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 10.6g
- Model
- Legend 900
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 2TB
- Prędkość odczytu
- 7000MB/s
- Prędkość zapisu
- 5400MB/s
- Wysokość
- 3.35mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085944160
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także