Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 1TB NVMe PCIe 4.0 7200/6600
632,99 zł
Brutto
Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 1TB NVMe PCIe 4.0 7200/6600 Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 1TB NVMe PCIe 4.0 7200/6600 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 1TB NVMe PCIe 4.0 7200/6600
Kioxia Dysk SSD Exceria Basic 1TB NVMe PCIe 4.0 7200/6600 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
7200MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80.15mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1150K |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | Exceria Basic |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 7200MB/s |
| Prędkość zapisu | 6600MB/s |
| Szerokość | 22.15mm |
| TBW | 300TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 5.6g |
| Wysokość | 2.38mm |
LSF10Z001TG8
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 5.6g
- Model
- Exceria Basic
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 300TB
- Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)
- 1500000h
- Prędkość odczytu
- 7200MB/s
- Prędkość zapisu
- 6600MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 1000K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 1150K
- Wysokość
- 2.38mm
- Szerokość
- 22.15mm
- Głębokość
- 80.15mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4582761161108
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także