Lexar Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s
496,99 zł
Brutto
Lexar Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s Lexar Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s
Lexar Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
512GB
Pojemność dysku
6400MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 800000K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 600000K |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NQ790 |
| Pojemność dysku | 512GB |
| Prędkość odczytu | 6400MB/s |
| Prędkość zapisu | 2900MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 300TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Wysokość | 2.45mm |
LNQ790X512G-RNNNG
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Model
- NQ790
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 512GB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 300TB
- Prędkość odczytu
- 6400MB/s
- Prędkość zapisu
- 2900MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 800000K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 600000K
- Wysokość
- 2.45mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367144433
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także