Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T430W 3 w 1 czarne
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T430W 3 w 1 czarne Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T430W 3 w 1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 9.6 s.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T430W 3 w 1 czarne
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T430W 3 w 1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n. Obsługiwane formaty druku: A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, Koperta DL, Koperta C5, Monarch, Commercial 10, Photo-2L, A4. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Czas wydruku pierwszej strony | 9.6 s |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 16 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, Koperta DL, Koperta C5, Monarch, Commercial 10, Photo-2L, A4 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 151 arkuszy |
| Poziom hałasu | 55.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 9.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 16.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 3.5 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 11.0 str/min |
| Rodzina | DCP |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 6000 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 343 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 390 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 149 |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Poziom hałasu
- 55.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- WiFi
- Wyświetlacz LCD
- Nie
- Maksymalna gramatura papieru
- 300 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0
WiFi 802.11a/b/g/n - Rodzina
- DCP
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 6000 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 16.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 9.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 2 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 151 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 128.00
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- BTD100BK
BTD100C
BTD100M
BTD100Y - Wymiary: Szerokość (mm)
- 390
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 149
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 343
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Czas wydruku pierwszej strony
- 9.6 s
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
A6
Commercial 10
Executive
Folio
Koperta C5
Koperta DL
Legal
Letter
Monarch
Photo-2L - Maksymalne zużycie energii
- 16 W
- Druk bez marginesów
- Tak
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 2400 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 11.0 str/min
- Prędkość kopiowania kolor (max)
- 3.5 str/min
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766837576
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także