Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg
3 709,99 zł
Brutto
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg to produkt. Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”.
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg to produkt.
Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”
Konsola kontroli
260 °C
Maksymalna temperatura dyszy
210 mm
Pole robocze (głębokość)
210 mm
Pole robocze (szerokość)
Parametry drukowania
Konsola kontroli: Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”.
Specyfikacja techniczna
| Konsola kontroli | Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4” |
| Maksymalna temperatura dyszy | 260 °C |
| Pole robocze (głębokość) | 210 mm |
| Pole robocze (szerokość) | 210 mm |
| Pole robocze (wysokość) | 210 mm |
| Rodzaj filamentu | PLA, ABS |
| Średnica dyszy | 0.40 mm |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Transfer plików | USB, WiFi |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 380 x 385 x 425 |
| Łączność | WiFi |
Drukarka Banach 3D School
10 Przedmioty
Opis
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 380 x 385 x 425
- Łączność
- WiFi
- Konsola kontroli
- Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”
- Transfer plików
- USB
WiFi - Średnica filamentu
- 1.750 mm
- Średnica dyszy
- 0.40 mm
- Maksymalna temperatura dyszy
- 260 °C
- Pole robocze (głębokość)
- 210 mm
- Pole robocze (szerokość)
- 210 mm
- Pole robocze (wysokość)
- 210 mm
- Rodzaj filamentu
- ABS
PLA
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903228142659
chat
Komentarze (0)
Ostatnio przeglądane