Lexar Dysk SSD NQ100 2TB SATA3 2.5 550/500MB/s
1 267,99 zł
Brutto
Lexar Dysk SSD NQ100 2TB SATA3 2.5 550/500MB/s Lexar Dysk SSD NQ100 2TB SATA3 2.5 550/500MB/s to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem SATA III - 6 Gb/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NQ100 2TB SATA3 2.5 550/500MB/s
Lexar Dysk SSD NQ100 2TB SATA3 2.5 550/500MB/s to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem SATA III - 6 Gb/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
2TB
Pojemność dysku
550MB/s
Prędkość odczytu
SATA III - 6 Gb/s
Interfejs dysku
2,5'' (SFF)
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | 2,5'' (SFF) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 69.85mm |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NQ100 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Prędkość odczytu | 550MB/s |
| Prędkość zapisu | 500MB/s |
| Szerokość | 100.2mm |
| TBW | 652TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 34g |
| Wysokość | 7mm |
LNQ100X002T-RNNNG
25 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 34g
- Model
- NQ100
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- 2,5'' (SFF)
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- SATA III - 6 Gb/s
- TBW
- 652TB
- Prędkość odczytu
- 550MB/s
- Prędkość zapisu
- 500MB/s
- Wysokość
- Szerokość
- 100.2mm
- Głębokość
- 69.85mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367140374
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także