Verbatim Dysk SSD Pocket 1000GB M.2 1TB 1000Mb/s 32191
Verbatim Dysk SSD Pocket 1000GB M.2 1TB 1000Mb/s 32191 Verbatim Dysk SSD Pocket 1000GB M.2 1TB 1000Mb/s 32191 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Verbatim Dysk SSD Pocket 1000GB M.2 1TB 1000Mb/s 32191
Verbatim Dysk SSD Pocket 1000GB M.2 1TB 1000Mb/s 32191 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs dysku: USB 3.2 gen. 2 Type-C. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Niebieski.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 96.1mm |
| Interfejs dysku | USB 3.2 gen. 2 Type-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Niebieski |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 1000MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000MB/s |
| Szerokość | 45.1mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 58g |
| Wysokość | 10mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Niebieski - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 58g
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- USB 3.2 gen. 2 Type-C
- Prędkość odczytu
- 1000MB/s
- Prędkość zapisu
- 1000MB/s
- Wysokość
- 10mm
- Szerokość
- 45.1mm
- Głębokość
- 96.1mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 023942321910
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także