Kamera sportowa LAMAX W10.2 4K 2” Wi-Fi 20MPx MAXsmooth 2.0
799,00 zł
Brutto
Kamera sportowa LAMAX W10.2 4K 2” Wi-Fi 20MPx MAXsmooth 2.0
Kamera sportowa LAMAX W10.2 4K 2” Wi-Fi 20MPx MAXsmooth 2.0
Kamera sportowa LAMAX W10.2 4K 2” Wi-Fi 20MPx MAXsmooth 2.0 to produkt.
USB - Type-C, WiFi, micro HDMI
Interfejs
MOV, H.265/HEVC, H.264
Format plików
3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Rozdzielczość video
64MP
Rozdzielczość zdjęć
Kluczowe cechy
Format plików: MOV, H.265/HEVC, H.264. Interfejs: USB - Type-C, WiFi, micro HDMI. Rozdzielczość video: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K). Rozszerzenie pamięci: MicroSD (do 128GB).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Standardowe akcesorium do kamer akcji, akcesorium ze śrubą statywową 1/4".
Specyfikacja techniczna
| Format plików | MOV, H.265/HEVC, H.264 |
| Interfejs | USB - Type-C, WiFi, micro HDMI |
| Rozdzielczość video | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Rozdzielczość zdjęć | 64MP |
| Rozszerzenie pamięci | MicroSD (do 128GB) |
| Wyposażenie dodatkowe | Standardowe akcesorium do kamer akcji, akcesorium ze śrubą statywową 1/4" |
| Wyświetlacz | 2,0" TFT LCD + 1,3” TFT LCD |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
LXWAMW102NNBA
10 Przedmioty
Opis
- Interfejs
- USB - Type-C
WiFi
micro HDMI - Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Standardowe akcesorium do kamer akcji, akcesorium ze śrubą statywową 1/4"
- Wyświetlacz
- 2,0" TFT LCD + 1,3” TFT LCD
- Rozdzielczość video
- 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
- Lampa błyskowa
- Nie
- Rozdzielczość zdjęć
- 64MP
- Rozszerzenie pamięci
- MicroSD (do 128GB)
- Format plików
- H.264
H.265/HEVC
MOV
Specyficzne kody
- EAN13
- 8595724900283
chat
Komentarze (0)
3 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także