ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR7 192bit
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR7 192bit ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR7 192bit to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR7 192bit
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR7 192bit to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5070. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5070. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Model | GeForce RTX 5070 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 6144 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2542MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 12GB |
| Wydajność AI | 988 |
| Wymiary | 40,6 x 120,1 x 241,5 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 40,6 x 120,1 x 241,5 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- GeForce RTX 5070
- Wersja
- Box
- Akcesoria w zestawie
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5070
- Szyna pamięci
- 192-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 12GB
- Taktowanie rdzenia
- 2542MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6 - Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 6144
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
- Wydajność AI
- 988
Specyficzne kody
- EAN13
- 8886307700667
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także