Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045
51,99 zł
Brutto
Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 to ładowarka o długości 2.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Czarny (Black) Kolor obudowy 2.00 Długość kabla (m).
Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045
Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 to ładowarka o długości 2.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
2.00
Długość kabla (m)
1
Ilość wyjść USB
1 kanał
Kanały ładowania
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 1x gniazdo USB-C + kabel USB typ-C. Obsługiwane technologie: Power Delivery 45W.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 2.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 1x gniazdo USB-C + kabel USB typ-C |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 3A |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 21.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 45W |
RBLAKT00026
2 Przedmioty
Opis
- Długość kabla (m)
- 2.00
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Nie
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Ilość wyjść USB
- 1
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- 3A
- Kanały ładowania
- 1 kanał
- Konfiguracja ładowarki
- 1x gniazdo USB-C + kabel USB typ-C
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 21.00
- Obsługiwane technologie
- Power Delivery 45W
- Opcja samochodowa
- Nie
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539602210
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także