Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C
29,00 zł
Brutto
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Czarny (Black) Kolor obudowy.
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
2
Ilość wyjść USB
2 kanały
Kanały ładowania
1xUSB + 1xUSB-C, 1X USB-C PD 20W, 1x USB QC 3.0
Konfiguracja ładowarki
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 1xUSB + 1xUSB-C, 1X USB-C PD 20W, 1x USB QC 3.0. Obsługiwane technologie: Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Kanały ładowania | 2 kanały |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 1xUSB + 1xUSB-C, 1X USB-C PD 20W, 1x USB QC 3.0 |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Normy i certyfikaty | tak |
| Obsługiwane technologie | Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W |
| Opcja samochodowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 23x43x90 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
MY6635K
6 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 23x43x90
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Ilość wyjść USB
- 2
- Kanały ładowania
- 2 kanały
- Konfiguracja ładowarki
- 1X USB-C PD 20W
1xUSB + 1xUSB-C
1x USB QC 3.0 - Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 5.00
- Obsługiwane technologie
- Power Delivery 20W
Quick Charge 3.0 - Opcja samochodowa
- Tak
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Tak
- Diody sygnalizacyjne
- Nie
- Normy i certyfikaty
- tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308530469
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także