Ładowarka sieciowa 3mk Hyper Charger PD 25W + kabel C-C
Ładowarka sieciowa 3mk Hyper Charger PD 25W + kabel C-C Ładowarka sieciowa 3mk Hyper Charger PD 25W + kabel C-C to ładowarka marki 3mk Protection o długości 0.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowarka sieciowa 3mk Hyper Charger PD 25W + kabel C-C
Ładowarka sieciowa 3mk Hyper Charger PD 25W + kabel C-C to ładowarka marki 3mk Protection o długości 0.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 1x USB-C (PD 3.0). Konfiguracje prądu wyjściowego: USB-C: 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A (25W). Napięcie wejściowe: 100-240V~50/60Hz. Normy i certyfikaty: RoHS, LVD, EMC, CE.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: GaN, Power Delivery, PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.25A, Wspiera protokoły:Apple 2.4A, Samsung 5V/2A, DCP5V/1.5A, QC2-9V-12V, QC3.0,, QC4.0+, AFC9V, FCP9V-12V-24W PD3.0(5V3A, 9V2.77A, 12V2.08A),, PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.75A.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 0.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Konfiguracja ładowarki | 1x USB-C (PD 3.0) |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-C: 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A (25W) |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 25.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Normy i certyfikaty | RoHS, LVD, EMC, CE |
| Obsługiwane technologie | PPS (Programable Power Supply), Quick Charge, Power Delivery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 6,9 cm x 3,5 cm x 3,2 cm |
| Wyposażenie dodatkowe | GaN, Power Delivery, PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.25A, Wspiera protokoły:Apple 2.4A, Samsung 5V/2A, DCP5V/1.5A, QC2-9V-12V, QC3.0,, QC4.0+, AFC9V, FCP9V-12V-24W PD3.0(5V3A, 9V2.77A, 12V2.08A),, PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.75A |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Opis
- Długość kabla (m)
- 0.00
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- GaN, Power Delivery
PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.25A
PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3-11V/2.75A
QC4.0+, AFC9V, FCP9V-12V-24W PD3.0(5V3A, 9V2.77A, 12V2.08A),
Wspiera protokoły:Apple 2.4A, Samsung 5V/2A, DCP5V/1.5A, QC2-9V-12V, QC3.0, - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 6,9 cm x 3,5 cm x 3,2 cm
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak
- Napięcie wejściowe
- 100-240V~50/60Hz
- Ilość wyjść USB
- 1
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- USB-C: 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A (25W)
- Kanały ładowania
- 1 kanał
- Konfiguracja ładowarki
- 1x USB-C (PD 3.0)
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 25.00
- Obsługiwane technologie
- PPS (Programable Power Supply)
Power Delivery
Quick Charge - Opcja samochodowa
- Nie
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Tak
- Normy i certyfikaty
- RoHS, LVD, EMC, CE
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903108561945
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także