Mikrofon przewodowy Defender FORTE GMC 300 ze statywem STREAM strumieniowy
Mikrofon przewodowy Defender FORTE GMC 300 ze statywem STREAM strumieniowy Mikrofon przewodowy Defender FORTE GMC 300 ze statywem STREAM strumieniowy to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Mikrofon przewodowy Defender FORTE GMC 300 ze statywem STREAM strumieniowy
Mikrofon przewodowy Defender FORTE GMC 300 ze statywem STREAM strumieniowy to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na statywie/podstawce. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Typ mikrofonu: elektretowy-pojemnościowy.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | 120dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Impedancja (Om) | 2.2 |
| Kolor | Czarno-srebrny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na statywie/podstawce |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 13kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Typ mikrofonu | elektretowy-pojemnościowy |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarno-srebrny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.80
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- 120dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na statywie/podstawce
- Typ mikrofonu
- elektretowy-pojemnościowy
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Impedancja (Om)
- 2.2
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 13kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4714033646307
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także