Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny
7,99 zł
Brutto
Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu. Czarny Kolor Przewodowa Komunikacja -55dB +/-3dB.
Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny
Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Czarny
Kolor
Przewodowa
Komunikacja
-55dB +/-3dB
Czułość mikrofonu
1.80
Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na statywie/podstawce. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -55dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Impedancja (Om) | 2200.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na statywie/podstawce |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
NMI-1563
59 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.80
- Komunikacja
- Przewodowa
- Czułość mikrofonu
- -55dB +/-3dB
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na statywie/podstawce
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Impedancja (Om)
- 2200.0
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 20kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969425345
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także