Mikrofon Vakoss Komputerowy AK-311 Jack 3,5mm
13,99 zł
Brutto
Mikrofon Vakoss Komputerowy AK-311 Jack 3,5mm Mikrofon Vakoss Komputerowy AK-311 Jack 3,5mm to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu. Brak danych.
Mikrofon Vakoss Komputerowy AK-311 Jack 3,5mm
Mikrofon Vakoss Komputerowy AK-311 Jack 3,5mm to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Brak danych
Typ mikrofonu
Czarny
Kolor
Przewodowa
Komunikacja
-36dB +/-3dB
Czułość mikrofonu
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na statywie/podstawce. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -36dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.50 |
| Impedancja (Om) | 2000.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na statywie/podstawce |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
AK-311
2 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.50
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -36dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na statywie/podstawce
- Typ mikrofonu
- Brak danych
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Impedancja (Om)
- 2000.0
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308126075
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także