Mikrofon na statywie Esperanza EH180 "Sing" do PC i notebooka
Mikrofon na statywie Esperanza EH180 "Sing" do PC i notebooka Mikrofon na statywie Esperanza EH180 "Sing" do PC i notebooka to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Mikrofon na statywie Esperanza EH180 "Sing" do PC i notebooka
Mikrofon na statywie Esperanza EH180 "Sing" do PC i notebooka to mikrofon z podłączeniem przewodowym. Zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów, nagrań i streamingu.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na statywie/podstawce. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Regulacja głośności: Brak regulacji głośności.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.50 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na statywie/podstawce |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.50
- Komunikacja
- Przewodowa
- Czułość mikrofonu
- -58dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na statywie/podstawce
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Brak regulacji głośności
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 20kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901299947357
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także