Gembird Mysz optyczna czarna
12,00 zł
Brutto
Gembird Mysz optyczna czarna. Model: MUS-3B-02. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gembird Mysz optyczna czarna
Gembird Mysz optyczna czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MUS-3B-02
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 105 x 65 x 38 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | MUS-3B-02 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 66g |
| Wymiary | 105 x 65 x 38 mm |
| Zasięg | 1.35m |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
MUS-3B-02
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 3
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 105 x 65 x 38 mm
- Waga
- 66g
- Model
- MUS-3B-02
- Zasięg
- 1.35m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8716309104265
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także