Krux Obudowa Heko ARGB
Krux Obudowa Heko ARGB Krux Obudowa Heko ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX Format obudowy Szkło hartowane.
Krux Obudowa Heko ARGB
Krux Obudowa Heko ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne wentylatory: 3 x 120 mm (przód), 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył). Wymiary: 490 x 210 x 396 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód), 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 6.138kg |
| Wymiary | 490 x 210 x 396 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód), 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 490 x 210 x 396 mm
- Waga
- 6.138kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
3 x 120 mm ARGB (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra)
3 x 120 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018667508
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także