Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40 Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40 to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40 to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: Produkt: 133,4 x 7,1 x 42,2 mm Opakowanie: 14 x 121,9 x 171,5 mm .
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL40 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 90g |
| Wymiary | Produkt: 133,4 x 7,1 x 42,2 mm Opakowanie: 14 x 121,9 x 171,5 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- Produkt: 133,4 x 7,1 x 42,2 mm Opakowanie: 14 x 121,9 x 171,5 mm
- Waga
- 90g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 5600 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL40
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617328493
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także