Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/6000 (2x16GB) CL38 Intel XMP
1 853,00 zł
Brutto
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/6000 (2x16GB) CL38 Intel XMP Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/6000 (2x16GB) CL38 Intel XMP to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/6000 (2x16GB) CL38 Intel XMP
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/6000 (2x16GB) CL38 Intel XMP to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
6000 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL38
CAS Latency
2
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL38 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 37g |
| Wymiary | 35 x 7 x 135 mm |
CMK32GX5M2B6000C38
3 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 35 x 7 x 135 mm
- Waga
- 37g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL38
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- On-die ECC
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006684442
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także