Patriot Pamięć DDR4 Viper Elite II 32GB/3200 (1x32GB) black and red
1 224,99 zł
Brutto
Patriot Pamięć DDR4 Viper Elite II 32GB/3200 (1x32GB) black and red Patriot Pamięć DDR4 Viper Elite II 32GB/3200 (1x32GB) black and red to pamięć RAM o taktowaniu 3200 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Patriot Pamięć DDR4 Viper Elite II 32GB/3200 (1x32GB) black and red
Patriot Pamięć DDR4 Viper Elite II 32GB/3200 (1x32GB) black and red to pamięć RAM o taktowaniu 3200 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR4
Rodzaj pamięci
3200 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL18
CAS Latency
1
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL18 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Waga | 36g |
| Wymiary | 5 x 133 x 35 mm |
PVE2432G320C8
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 5 x 133 x 35 mm
- Waga
- 36g
- Rodzaj pamięci
- DDR4
- Całkowita pojemność pamięci
- 32GB
- Częstotliwość szyny pamięci
- 3200 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 1
- CAS Latency
- CL18
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 814914028759
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także