System Mesh Tenda EE3 Pro(2-pack) Wi-Fi 7 BE3600 3xRJ-45
System Mesh Tenda EE3 Pro(2-pack) Wi-Fi 7 BE3600 3xRJ-45 System Mesh Tenda EE3 Pro(2-pack) Wi-Fi 7 BE3600 3xRJ-45 to router bezprzewodowy. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu. Wewnętrzna - 5 szt.
System Mesh Tenda EE3 Pro(2-pack) Wi-Fi 7 BE3600 3xRJ-45
System Mesh Tenda EE3 Pro(2-pack) Wi-Fi 7 BE3600 3xRJ-45 to router bezprzewodowy. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 5 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK. Moc wyjściowa: CE: 20dBm(2.4GHz), 23dBm(5GHz), FCC: 30dBm(2.4GHz), 30dBm(5GHz). Porty wej/wyj: 3x 1G RJ-45 WAN/LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 5 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | DMZ (Demilitarized Zone), Serwer DHCP, Statyczny adres IP, UPnP, PPPoE, MU-MIMO, Port Forwarding, OFDMA, Filtrowanie adresów URL, Dynamiczny adres IP, Klient DHCP, Klonowanie adresów MAC, Beamforming, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów WAN | 3 |
| Moc wyjściowa | CE: 20dBm(2.4GHz), 23dBm(5GHz), FCC: 30dBm(2.4GHz), 30dBm(5GHz) |
| Porty wej/wyj | 3x 1G RJ-45 WAN/LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | System Mesh |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86 x 86 x 190 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 x 3 dBi |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 86 x 86 x 190
- Moc wyjściowa
- CE: 20dBm(2.4GHz), 23dBm(5GHz), FCC: 30dBm(2.4GHz), 30dBm(5GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Router / Bramka internetowa - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- System Mesh
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.3
IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11be Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 7)
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
IPv4
IPv6 - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-PSK
WPA3-SAE/WPA2-PSK - Antena
- Wewnętrzna - 5 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Beamforming
DMZ (Demilitarized Zone)
Dynamiczny adres IP
Filtrowanie adresów URL
Klient DHCP
Klonowanie adresów MAC
MU-MIMO
OFDMA
PPPoE
Port Forwarding
Serwer DHCP
Statyczny adres IP
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
UPnP - Ilość portów WAN
- 3
- Porty wej/wyj
- 3x 1G RJ-45 WAN/LAN
- Port PoE
- Nie
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 5 x 3 dBi
Specyficzne kody
- EAN13
- 6932849423112
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także