Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN
Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu. Zewnętrzna - 4 szt.
Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN
Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3. Dodatkowe funkcje urządzenia: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, Serwer DHCP, WMM (Wi-Fi Multimedia), Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC. Moc wyjściowa: 2,4 GHz 20 dBm (EIRP), 5 GHz 23 dBm (EIRP).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, Serwer DHCP, WMM (Wi-Fi Multimedia), Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz 20 dBm (EIRP), 5 GHz 23 dBm (EIRP) |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1800 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 157,2 x 175,6 x 45 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 dBi |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 157,2 x 175,6 x 45
- Moc wyjściowa
- 2,4 GHz 20 dBm (EIRP), 5 GHz 23 dBm (EIRP)
- Ilość portów USB
- 0 szt.
- Tryb pracy
- Router / Bramka internetowa
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Router
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1800 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-PSK
WPA2-PSK
WPA3 - Antena
- Zewnętrzna - 4 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Serwer DHCP
WMM (Wi-Fi Multimedia)
Wiązanie adresów IP i MAC
Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej - Ilość portów LAN
- 3
- Ilość portów WAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN - Port PoE
- Nie
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 5 dBi
Specyficzne kody
- EAN13
- 6957939000509
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także