Skaner Canon LiDE 400
393,99 zł
Brutto
Skaner Canon LiDE 400 Skaner Canon LiDE 400 to produkt. USB 3.1 Type-C Interfejs komunikacyjny 48 bit Kodowanie koloru 5 W Maksymalne zużycie energii 297 mm Maksymalny obszar skanowania w pionie Specyfikacja techniczna.
Skaner Canon LiDE 400
Skaner Canon LiDE 400 to produkt.
USB 3.1 Type-C
Interfejs komunikacyjny
48 bit
Kodowanie koloru
5 W
Maksymalne zużycie energii
297 mm
Maksymalny obszar skanowania w pionie
Specyfikacja techniczna
| Interfejs komunikacyjny | USB 3.1 Type-C |
| Kodowanie koloru | 48 bit |
| Maksymalne zużycie energii | 5 W |
| Maksymalny obszar skanowania w pionie | 297 mm |
| Maksymalny obszar skanowania w poziomie | 216 mm |
| Prędkość skanowania w trybie podglądu | 8 s |
| Przyciski szybkiego dostępu | 5 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 4800 dpi |
| Typ skanera | Płaski |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 365 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 250 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 39 |
2996C010AA
10 Przedmioty
Opis
- Interfejs komunikacyjny
- USB 3.1 Type-C
- Dołączone oprogramowanie
- Scan Gear; Scan Utility dla systemu Windows
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 250
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 39
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 365
- Maksymalne zużycie energii
- 5 W
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 4800 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 4800 dpi
- Typ skanera
- Płaski
- Skanowanie klisz
- Nie
- Maksymalny obszar skanowania w pionie
- 297 mm
- Maksymalny obszar skanowania w poziomie
- 216 mm
- Kodowanie koloru
- 48 bit
- Przyciski szybkiego dostępu
- 5
- Prędkość skanowania w trybie podglądu
- 8 s
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292119855
chat
Komentarze (2)
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także