Drukarka laserowa Brother HL-L6410DN (HLL6410DNRE1)
Drukarka laserowa Brother HL-L6410DN (HLL6410DNRE1) Drukarka laserowa Brother HL-L6410DN (HLL6410DNRE1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Brother HL-L6410DN (HLL6410DNRE1)
Drukarka laserowa Brother HL-L6410DN (HLL6410DNRE1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct, USB 2.0 host, NFC. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Koperta C5, Koperta Monarch, A5 LongEdge, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, A4 Short, 16K, Koperta COM10, Koperta DL. Standardowe języki drukarki: PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX 850, PDF 1.7, XPS 1.0.
Specyfikacja techniczna
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct, USB 2.0 host, NFC |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 230 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 710 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Koperta C5, Koperta Monarch, A5 LongEdge, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, A4 Short, 16K, Koperta COM10, Koperta DL |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1000.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 620 arkuszy |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 50.0 stron/min |
| Rodzina | HL |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX 850, PDF 1.7, XPS 1.0 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 396 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 402 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 319 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022 - Poziom hałasu
- 54.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 230 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- NFC
USB 2.0 High-Speed
USB 2.0 host
WiFi 802.11a/b/g/n
WiFi Direct - Rodzina
- HL
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 50.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 2 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 620 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 1000.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- DR3600
TN3600
TN3600XL
TN3600XXL
TN3610 - Wymiary: Szerokość (mm)
- 402
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 319
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 396
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Technologia druku
- Laserowa
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A4 Short
A5
A5 LongEdge
A6
Executive
Folio
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Koperta Monarch
Legal
Letter - Standardowe języki drukarki
- PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX 850, PDF 1.7, XPS 1.0
- Maksymalne zużycie energii
- 710 W
- Ilość wkładów drukujących
- 1 szt.
- Druk bez marginesów
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766815154
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także