Drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F)
Drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F) Drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych. 20000.
Drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F)
Drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5 JIS, Koperta, od 102 × 152 do 216 × 356 mm. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 7.0 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 150 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 420 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5 JIS, Koperta, od 102 × 152 do 216 × 356 mm |
| Pamięć maksymalna (MB) | 64 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 27.0 stron/min |
| Rodzina | LaserJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCLmS; URF; PWG |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 280 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 355 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 205 |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux (niektóre wersje)
Mac OS X 12.x lub nowszy
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11 - Gwarancja producenta [mies.]
- 12
- Wyświetlacz LCD
- Nie
- Maksymalna gramatura papieru
- 163 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11a/b/g/n - Rodzina
- LaserJet
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 27.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 150 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 64.00
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 355
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 205
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 280
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Czas wydruku pierwszej strony
- 7.0 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 20000
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
A6
B5 JIS
Executive
Koperta
Legal
Letter
od 102 × 152 do 216 × 356 mm - Standardowe języki drukarki
- PCLmS; URF; PWG
- Maksymalne zużycie energii
- 420 W
- Druk bez marginesów
- Nie
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
- Maksymalna pojemność podajników
- 150 arkuszy
- Pamięć maksymalna (MB)
- 64
Specyficzne kody
- EAN13
- 0197961893083
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także