Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Foolscap, Koperta, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Czas nagrzewania | 7.5 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.4 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 1300 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Foolscap, Koperta, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 29.0 stron/min |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 213 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 356 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 283 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Interfejs sieciowy
- Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Czas nagrzewania
- 7.5 s
- Maksymalna gramatura papieru
- 163 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11b/g/n
WiFi Direct - Rodzina
- i-SENSYS
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 2400 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 29.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 150 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 256.00
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 356
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 283
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 213
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Czas wydruku pierwszej strony
- 5.4 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 20000
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A5
A6
B-OFFICIO
B5
Executive
Foolscap
GLGL
GLTR
Koperta
Legal
Letter
M-OFFICIO
Officio
Statement - Maksymalne zużycie energii
- 1300 W
- Druk bez marginesów
- Nie
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292196672
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także