Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W)
467,99 zł
Brutto
Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W) Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W)
Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
2000
Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
10.0 s
Czas wydruku pierwszej strony
1 szt.
Ilość kolorów
1 szt.
Ilość wkładów drukujących
Kluczowe cechy
Obsługiwane formaty druku: A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5, 16K, A5 LongEdge, A4. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 2000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.0 s |
| Ilość kolorów | 1 szt. |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi, USB 2.0 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 380 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 65 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5, 16K, A5 LongEdge, A4 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Rodzina | HL |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 238 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 340 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 189 |
HLL1230W
10 Przedmioty
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Chrome OS™
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Ilość kolorów
- 1 szt.
- Poziom hałasu
- 51.0 dB(A)
- Wyświetlacz LCD
- Nie
- Maksymalna gramatura papieru
- 105 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0
WiFi - Dołączone oprogramowanie
- Narzędzia, Easy Setup
Oprogramowanie Macintosh (Brother iPrint&Scan Desktop)
Oprogramowanie Windows (Brother iPrint&Scan) - Rodzina
- HL
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Nie
- Rozdzielczość druku - główna
- 2400 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 20.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 65 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 150 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 64.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- TN119
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 340
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 189
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 238
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Czas wydruku pierwszej strony
- 10.0 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 2000
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A5
A5 LongEdge
B5
Executive
Folio
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 380 W
- Ilość wkładów drukujących
- 1 szt.
- Druk bez marginesów
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766835657
chat
Komentarze (0)
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także