Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA5500x
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA5500x Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA5500x to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych. 25.0 s Czas nagrzewania.
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA5500x
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA5500x to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, 2x USB 2.0 host. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Custom. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Czas nagrzewania | 25.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.5 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, 2x USB 2.0 host |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 2600 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 676 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Custom |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Poziom hałasu | 56.0 dB(A) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 55.0 stron/min |
| Rodzina | ECOSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 380 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 320 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Unix (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Poziom hałasu
- 56.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Czas nagrzewania
- 25.0 s
- Maksymalna gramatura papieru
- 220 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- 2x USB 2.0 host
USB 2.0 - Rodzina
- ECOSYS
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 55.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Nie
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 512.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- TK-3430
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 380
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 320
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 410
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Czas wydruku pierwszej strony
- 4.5 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
A6
B5
Custom
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 676 W
- Praca w DOS
- Nie
- Maksymalna pojemność podajników
- 2600 arkuszy
Specyficzne kody
- EAN13
- 0632983079973
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także