Telefon MaxCom MM 42D SE 4G
Telefon MaxCom MM 42D SE 4G Telefon MaxCom MM 42D SE 4G to smartfon o pojemności 1400 mAh. Nowoczesny telefon z ekranem dotykowym i dostępem do internetu. 1400 mAh Pojemność baterii Czarny (Black) Kolor obudowy.
Telefon MaxCom MM 42D SE 4G
Telefon MaxCom MM 42D SE 4G to smartfon o pojemności 1400 mAh. Nowoczesny telefon z ekranem dotykowym i dostępem do internetu.
Kluczowe cechy
Częstotliwość działania sieci: 900/2100 Mhz UMTS, 850/900/1800/1900 MHz GSM, 800/900/1800/2100/2500/2600 MHz LTE. Funkcje dodatkowe i udogodnienia: Funkcja głośnomówiąca, Proste intuicyjne menu, Ergonomiczne przyciski, Konfiguracja informacji ICE, Przycisk SOS, Informacja o stanie baterii. Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość działania sieci | 900/2100 Mhz UMTS, 850/900/1800/1900 MHz GSM, 800/900/1800/2100/2500/2600 MHz LTE |
| Funkcje dodatkowe i udogodnienia | Funkcja głośnomówiąca, Proste intuicyjne menu, Ergonomiczne przyciski, Konfiguracja informacji ICE, Przycisk SOS, Informacja o stanie baterii |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart flash | Brak |
| Obsługa kart SIM | 1 karta SIM |
| Odtwarzacz MP3 | Tak |
| Odtwarzacz video | Tak |
| Pamięć RAM (GB) | 8.00 |
| Pojemność baterii | 1400 mAh |
| System operacyjny | Android 12 |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Klasyczna |
| Warunki serwisowe | door to door |
| Wbudowany aparat cyfrowy | Tak |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | 2 Mpx |
| Wbudowany Bluetooth | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 170,5X201,5X40 |
| Wyposażenie dodatkowe | Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC |
| Wyświetlacz główny - opis | 800X480 px |
| Wyświetlacz główny - przekątna | 3.80 cali (-a) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- Bateria
Instrukcja obsługi PL
Karta gwarancyjna
zasilacz sieciowy 100/240 V AC - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 170,5X201,5X40
- Pojemność baterii
- 1400 mAh
- Obsługa kart SIM
- 1 karta SIM
- Obsługa kart flash
- Brak
- Warunki serwisowe
- door to door
- IRDA
- Nie
- System operacyjny
- Android 12
- Tuner TV
- Nie
- Pamięć RAM (GB)
- 8.00
- Wbudowany aparat cyfrowy - opis
- 2 Mpx
- Złącze USB
- Nie
- Częstotliwość działania sieci
- 800/900/1800/2100/2500/2600 MHz LTE
850/900/1800/1900 MHz GSM
900/2100 Mhz UMTS - Moduł GSM
- Tak
- Pamięć maksymalna (GB)
- 0
- Wyświetlacz główny - przekątna
- 3.80 cali (-a)
- Wyświetlacz główny - opis
- 800X480 px
- Odtwarzacz MP3
- Tak
- Odtwarzacz video
- Tak
- Wbudowany aparat cyfrowy
- Tak
- Tuner FM
- Nie
- Wbudowany Bluetooth
- Tak
- Wbudowany GPRS
- Nie
- Typ obudowy telefonu/palmtopa
- Klasyczna
- Wiadomości SMS
- Nie
- Wiadomości MMS
- Nie
- Alarm wibracyjny
- Nie
- Funkcje dodatkowe i udogodnienia
- Ergonomiczne przyciski
Funkcja głośnomówiąca
Informacja o stanie baterii
Konfiguracja informacji ICE
Proste intuicyjne menu
Przycisk SOS - Klawiatura QWERTY
- Nie
- Klient e-mail
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908235977645
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także