Telefon MaxCom MM 28D
Telefon MaxCom MM 28D Telefon MaxCom MM 28D to smartfon o pojemności 600 mAh. Nowoczesny telefon z ekranem dotykowym i dostępem do internetu. 600 mAh Pojemność baterii Czarny (Black) Kolor obudowy 900/1800 MHz.
Telefon MaxCom MM 28D
Telefon MaxCom MM 28D to smartfon o pojemności 600 mAh. Nowoczesny telefon z ekranem dotykowym i dostępem do internetu.
Kluczowe cechy
Funkcje dodatkowe i udogodnienia: Funkcja głośnomówiąca, Ergonomiczne przyciski, Budzik z możliwością drzemki, Informacja o stanie baterii, Książka adresowa do 300 wpisów. Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość działania sieci | 900/1800 MHz |
| Funkcje dodatkowe i udogodnienia | Funkcja głośnomówiąca, Ergonomiczne przyciski, Budzik z możliwością drzemki, Informacja o stanie baterii, Książka adresowa do 300 wpisów |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalny czas czuwania | 120 godz. |
| Maksymalny czas rozmów | 2 godz. |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart flash | Brak |
| Obsługa kart SIM | 1 karta SIM |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Klasyczna |
| Warunki serwisowe | door to door |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | VGA |
| Wiadomości SMS | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 69X161X191 |
| Wyposażenie dodatkowe | Karta gwarancyjna, Bateria, Instrukcja obsługi PL, zasilacz sieciowy 100/240 V AC |
| Wyświetlacz główny - opis | 124x64 pix |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- Bateria
Instrukcja obsługi PL
Karta gwarancyjna
zasilacz sieciowy 100/240 V AC - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 69X161X191
- Pojemność baterii
- 600 mAh
- Obsługa kart SIM
- 1 karta SIM
- Obsługa kart flash
- Brak
- Warunki serwisowe
- door to door
- IRDA
- Nie
- Tuner TV
- Nie
- Wbudowany aparat cyfrowy - opis
- VGA
- Złącze USB
- Nie
- Częstotliwość działania sieci
- 900/1800 MHz
- Moduł GSM
- Tak
- Pamięć maksymalna (GB)
- 0
- Maksymalny czas rozmów
- 2 godz.
- Maksymalny czas czuwania
- 120 godz.
- Wyświetlacz główny - opis
- 124x64 pix
- Odtwarzacz MP3
- Nie
- Odtwarzacz video
- Nie
- Wbudowany aparat cyfrowy
- Nie
- Tuner FM
- Nie
- Wbudowany Bluetooth
- Nie
- Wbudowany GPRS
- Nie
- Typ obudowy telefonu/palmtopa
- Klasyczna
- Wiadomości SMS
- Tak
- Wiadomości MMS
- Nie
- Alarm wibracyjny
- Nie
- Funkcje dodatkowe i udogodnienia
- Budzik z możliwością drzemki
Ergonomiczne przyciski
Funkcja głośnomówiąca
Informacja o stanie baterii
Książka adresowa do 300 wpisów - Klawiatura QWERTY
- Nie
- Klient e-mail
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908235974033
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także