Stacja meteo Hyundai - WS5110
Stacja meteo Hyundai - WS5110 Stacja meteo Hyundai - WS5110 to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne. Czarny (Black) Kolor obudowy 433 MHz Częstotliwość transmisji danych.
Stacja meteo Hyundai - WS5110
Stacja meteo Hyundai - WS5110 to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Kluczowe cechy
Wyposażenie dodatkowe: Czujniki w zestawie: czujnik temperatury. Zasilanie - czujnik: 2x bateria AA/LR06. Zasilanie - stacja: Zasilacz sieciowy DC 5V/1,0A.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Czujniki w zestawie: czujnik temperatury.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy LCD |
| Wyposażenie dodatkowe | Czujniki w zestawie: czujnik temperatury |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | 0°C do +50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -20°C do +50°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 20 - 99% RH |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 99% RH |
| Zakres transmisji | Do 30 m |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Zasilanie - stacja | Zasilacz sieciowy DC 5V/1,0A |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Czujniki w zestawie: czujnik temperatury
- Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny
- Nie
- Zmiana formatu czasu 12h/24h
- Tak
- Funkcja alarmu
- Tak
- Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF
- Tak
- Funkcja drzemki
- Nie
- Funkcja prognozowania pogody
- Tak
- Podświetlenie wyświetlacza
- Kolorowy LCD
- Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej
- 0°C do +50°C
- Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej
- -20°C do +50°C
- Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej
- 20 - 99% RH
- Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej
- 20 - 99% RH
- Częstotliwość transmisji danych
- 433 MHz
- Zakres transmisji
- Do 30 m
- Zasilanie - stacja
- Zasilacz sieciowy DC 5V/1,0A
- Zasilanie - czujnik
- 2x bateria AA/LR06
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590393326471
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także