Stacja meteo Gogen – ME1250B
113,00 zł
Brutto
Stacja meteo Gogen – ME1250B Stacja meteo Gogen – ME1250B to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne. Czarny (Black) Kolor obudowy 433 MHz Częstotliwość transmisji danych.
Stacja meteo Gogen – ME1250B
Stacja meteo Gogen – ME1250B to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
433 MHz
Częstotliwość transmisji danych
Kolorowy LCD
Podświetlenie wyświetlacza
850 - 1050 hPa
Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego
Kluczowe cechy
Zasilanie - czujnik: 2x bateria AA/LR06. Zasilanie - stacja: za pomocą adaptera lub 3 baterii AA.
Specyfikacja techniczna
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy LCD |
| Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego | 850 - 1050 hPa |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | -9,9°C do +50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +60°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 1% do 95% |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 99% RH |
| Zakres transmisji | Do 30 m |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Zasilanie - stacja | za pomocą adaptera lub 3 baterii AA |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
GOG-ME1250B
6 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 48
- Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny
- Tak
- Zmiana formatu czasu 12h/24h
- Tak
- Funkcja alarmu
- Tak
- Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF
- Tak
- Funkcja drzemki
- Tak
- Funkcja prognozowania pogody
- Tak
- Podświetlenie wyświetlacza
- Kolorowy LCD
- Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej
- -9,9°C do +50°C
- Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej
- -40°C do +60°C
- Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej
- 1% do 95%
- Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej
- 20 - 99% RH
- Częstotliwość transmisji danych
- 433 MHz
- Zakres transmisji
- Do 30 m
- Zasilanie - stacja
- za pomocą adaptera lub 3 baterii AA
- Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego
- 850 - 1050 hPa
- Zasilanie - czujnik
- 2x bateria AA/LR06
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590393335015
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także