Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary to tablet o pojemności 8000 mAh, z ekranem 10.90 cali. Przenośne urządzenie do przeglądania internetu, multimediów i nauki.
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary to tablet o pojemności 8000 mAh, z ekranem 10.90 cali. Przenośne urządzenie do przeglądania internetu, multimediów i nauki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Ekran - dodatkowy opis: Pojemnościowy, 10-punktowy. Wbudowana kamera internetowa: 13.0 Mpix - tył; 12.0 Mpix - przód. Wbudowany aparat cyfrowy - opis: Rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840 x 2160)@30fps.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: KABEL USB, Rysik.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ekran - dodatkowy opis | Pojemnościowy, 10-punktowy |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Pamięć RAM (GB) | 12.00 |
| Pamięć wbudowana (GB) | 256.00 |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Przekątna ekranu | 10.90 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 2304 x 1440 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Touch | Tak |
| Typ matrycy | TFT |
| Waga netto (kg) | 0.497 |
| Wbudowana kamera internetowa | 13.0 Mpix - tył; 12.0 Mpix - przód |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | Rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 6 x 254,3 x 165,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | KABEL USB, Rysik |
| Zainstalowany procesor | Samsung Exynos 1580 (1x 2.90 GHz, A720 + 3x 2.6 GHz, A720 + 4x 1.95 GHz, A520) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza | USB 2.0 Type-C, Gniazdo czytnika kart pamięci microSD |
| Łączność | Bluetooth 5.3, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
- Typ matrycy
- TFT
- Złącza
- Gniazdo czytnika kart pamięci microSD
USB 2.0 Type-C - Kolor obudowy
- Szary (Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- KABEL USB
Rysik - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 6 x 254,3 x 165,8
- Waga netto (kg)
- 0.497
- Pojemność baterii
- 8000 mAh
- Przekątna ekranu
- 10.90 cali
- Łączność
- Bluetooth 5.3
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Ekran - dodatkowy opis
- Pojemnościowy, 10-punktowy
- Rozdzielczość maksymalna
- 2304 x 1440
- Touch
- Tak
- System operacyjny
- Android 15
- Zainstalowany procesor
- Samsung Exynos 1580 (1x 2.90 GHz, A720 + 3x 2.6 GHz, A720 + 4x 1.95 GHz, A520)
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowany mikrofon - Wbudowana kamera internetowa
- 13.0 Mpix - tył; 12.0 Mpix - przód
- Pamięć RAM (GB)
- 12.00
- Pamięć wbudowana (GB)
- 256.00
- Wbudowany aparat cyfrowy - opis
- Rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097195788
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także