Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN
Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN
Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Kluczowe cechy
Antena: Zewnętrzna - 3 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128. Moc wyjściowa: 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz). Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1750 Mbps 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 76.4 x 163 x 66.5 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 76.4 x 163 x 66.5
- Moc wyjściowa
- 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz)
- Tryb pracy
- Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Repeater / Wzmacniacz sygnału
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1750 Mbps 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP 64
WEP 128
WPA-PSK
WPA2-PSK - Antena
- Zewnętrzna - 3 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Ilość portów LAN
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364092382
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także