Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Kluczowe cechy
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128. Dodatkowe funkcje urządzenia: Statystyki transmisji bezprzewodowej. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy, Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 78×36×149 mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 78×36×149 mm
- Ilość portów USB
- 0 szt.
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Repeater / Wzmacniacz sygnału
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP 64
WEP 128
WPA-PSK
WPA2-PSK - Antena
- Wewnętrzna - 2 szt.
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Statystyki transmisji bezprzewodowej
- Ilość portów WAN
- 0
- Port PoE
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364010324
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także