Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LCD USB line-interactive
284,00 zł
Brutto
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LCD USB line-interactive Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LCD USB line-interactive to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LCD USB line-interactive
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LCD USB line-interactive to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Line-interactive
Architektura UPSa
6 ms
Czas przełączania
2xUSB 2,4A 5V
Interfejs komunikacyjny
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas przełączania | 6 ms |
| Interfejs komunikacyjny | 2xUSB 2,4A 5V |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc czynna | 360 W |
| Moc pozorna | 600 VA |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Rodzaj akumulatora | 12V/7Ah |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 316x100x141 |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zimny start | Tak |
ID600CH
5 Przedmioty
Opis
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 316x100x141
- Moc czynna
- 360 W
- Moc pozorna
- 600 VA
- Czas przełączania
- 6 ms
- Zimny start
- Tak
- Rodzaj akumulatora
- 12V/7Ah
- Interfejs komunikacyjny
- 2xUSB 2,4A 5V
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- tak
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Nie
- Ochrona modem/sieć
- RJ-45
Specyficzne kody
- EAN13
- 5904006036405
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także