Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 3000 RM Plus, 3000VA, 1800W, 8x C13, 2x
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 3000 RM Plus, 3000VA, 1800W, 8x C13, 2x Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 3000 RM Plus, 3000VA, 1800W, 8x C13, 2x to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 3000 RM Plus, 3000VA, 1800W, 8x C13, 2x
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 3000 RM Plus, 3000VA, 1800W, 8x C13, 2x to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Kształt napięcia wyjściowego: sinusoida modyfikowana.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas przełączania | 12 ms |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Type-B |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kształt napięcia wyjściowego | sinusoida modyfikowana |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 10 |
| Moc czynna | 1800 W |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Typ akumulatora / baterii | 4x 12V / 7Ah |
| Typ obudowy | Rack 19" |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460 x 438 x 86 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Rack 19"
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 10
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 460 x 438 x 86
- Czas ładowania [h]
- 6.0
- Typ akumulatora / baterii
- 4x 12V / 7Ah
- Moc czynna
- 1800 W
- Moc pozorna
- 3000 VA
- Kształt napięcia wyjściowego
- sinusoida modyfikowana
- Czas przełączania
- 12 ms
- Zimny start
- Tak
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 Type-B
- Dołączone oprogramowanie
- PowerMaster dostępn do pobrania na stronie producenta
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 3700085660652
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także