Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 2000 RM Plus, 2000VA, 1200W, 2x FR/Schuko,
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 2000 RM Plus, 2000VA, 1200W, 2x FR/Schuko, Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 2000 RM Plus, 2000VA, 1200W, 2x FR/Schuko, to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 2000 RM Plus, 2000VA, 1200W, 2x FR/Schuko,
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X4 2000 RM Plus, 2000VA, 1200W, 2x FR/Schuko, to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Wymiary [G x S x W] (mm): 300 x 440 x 88 mm 2U.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas przełączania | 12 ms |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 10 |
| Moc czynna | 1200 W |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Typ obudowy | Rack 19" |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Waga netto (kg) | 14.400 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 300 x 440 x 88 mm 2U |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Rack 19"
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 10
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 300 x 440 x 88 mm 2U
- Waga netto (kg)
- 14.400
- Czas ładowania [h]
- 6.0
- Moc czynna
- 1200 W
- Moc pozorna
- 2000 VA
- Czas przełączania
- 12 ms
- Zimny start
- Tak
- Dołączone oprogramowanie
- InfoPower, możliwe do pobrania ze strony producenta
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 3700085660645
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także