Płyta ASrock B850 Pro RS WiFi /AMD
Płyta ASrock B850 Pro RS WiFi /AMD Płyta ASrock B850 Pro RS WiFi /AMD to płyta główna AMD AM5. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen 7000/9000. ATX Format płyty DDR5-8000+ (OC).
Płyta ASrock B850 Pro RS WiFi /AMD
Płyta ASrock B850 Pro RS WiFi /AMD to płyta główna AMD AM5. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen 7000/9000.
Kluczowe cechy
Bios: - 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support. Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack. Gniazda karty graficznej: HDMI, USB Type-C. Gniazda USB na płycie głównej: 4x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.2 Type-C.
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: Power LED and Speaker Header, SPI TPM header (14-1pin), RGB LED Header, 3x Addressable LED Headers, AIO Pump Fan Connector, 2x Antenna Ports, BIOS FlashBack button , 2x CPU Fan connector(s), 4x Chassis Fan Connectors, Front Panel Audio Connector. Wyposażenie dodatkowe: - 2 x SATA Data Cables, - 2 x ASRock WiFi 2.4/5/6 GHz Antennas.
Specyfikacja techniczna
| Bios | - 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Chipset płyty głównej | AMD B850 |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, USB Type-C |
| Gniazda USB na płycie głównej | 4x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.2 Type-C |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + 2x ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 4 |
| Inne porty i gniazda | Power LED and Speaker Header, SPI TPM header (14-1pin), RGB LED Header, 3x Addressable LED Headers, AIO Pump Fan Connector, 2x Antenna Ports, BIOS FlashBack button , 2x CPU Fan connector(s), 4x Chassis Fan Connectors, Front Panel Audio Connector |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 10 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 11 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Ryzen™ |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s (Dragon RTL8125BG) |
| Port PS/2 | Brak |
| Port równoległy (LPT) | Brak |
| Port szeregowy (COM) | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe |
| Porty USB na panelu tylnym | 6x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type-C + 1x USB 3.1 Type-C |
| Standard pamięci | DDR5-8000+ (OC) |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub AMD RDNA™ 2 (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 305 x 244 |
| Wyposażenie dodatkowe | - 2 x SATA Data Cables, - 2 x ASRock WiFi 2.4/5/6 GHz Antennas |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC897 |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset+CPU: 4x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1 + 4x M.2 - RAID 0, 1, 10 |
| Złącza PCI Express x16 | 2 |
Opis
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Format płyty
- ATX
- Bios
- - 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- - 2 x ASRock WiFi 2.4/5/6 GHz Antennas
- 2 x SATA Data Cables - Wymiary [S x W] (mm)
- 305 x 244
- Opakowanie
- BOX
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.2
- Maksymalna wielkość pamięci
- 256 GB
- Port LAN
- 1x 2,5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s (Dragon RTL8125BG)
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe
- Chipset płyty głównej
- AMD B850
- Wbudowana karta graficzna
- Brak lub AMD RDNA™ 2 (zależy od procesora)
- Obsługiwane typy procesorów
- AMD Ryzen™
- Standard pamięci
- DDR5-8000+ (OC)
- Uwagi do karty graficznej
- - 1 x HDMI 2.1 TMDS/FRL 8G Compatible, supports HDR, HDCP 2.3 and max.
- 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, supports DP 1.4 HBR3 and max. resolution up to
4K 60Hz (DP-alt mode supports DP1.4a)
resolution up to 4K 120Hz - Uwagi do procesora
- - Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors
- Tryb pracy pamięci RAM
- Dual Channel
- Uwagi do pamięci RAM
- Overclocking (EXPO) memory modules
Supports DDR5 ECC/non-ECC
Supports Extreme Memory Profile (XMP) and EXTended Profiles for - Zintegrowany kontroler SATA
- Chipset+CPU: 4x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1 + 4x M.2 - RAID 0, 1, 10
- Uwagi do kontrolera SATA
- (32 Gb/s) mode
(64 Gb/s) mode
(128 Gb/s) mode
- 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4
- 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4
- 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280
- 1 x Ultra M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2280 PCIe Gen3x4
- 2 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors
8000 (Phoenix 1) series processors and Gen4x2 with 8000 (Phoenix 2)
ASMedia ASM1061:
CPU:
Chipset:
If M2_3 is occupied, PCIE2 will be disabled.
If SATA3_1 or SATA3_2 is occupied, M2_4 will downgrade to Gen3x2 mode.
M2_1 is the first priority for M.2 installation.
M2_1 will run at Gen5x4 with 9000 and 7000 series processors and Gen4x4
M2_2 will run at Gen4x4 with 9000 and 7000 series processors, Gen4x4 with
PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode
Supports NVMe SSD as boot disks
Supports RAID 0 and RAID 1 for SATA storage devices
Supports RAID 0, RAID 1 and RAID 10 for M.2 NVMe storage devices
series processors.
with 8000 (Phoenix 1 and Phoenix 2) series processors. - Gniazda karty graficznej
- HDMI
USB Type-C - Zintegrowana karta dźwiękowa
- Realtek ALC897
- Gniazda karty dźwiękowej
- 3x Audio Jack
Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu - Uwagi do karty dźwiękowej
- - 7.1 CH HD Audio
- Nahimic Audio - Złącza PCI Express x16
- 2
- Uwagi do złącz PCI
- - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module
- 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode
- 1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode
- 15µ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1)
8000 (Phoenix 1) series processors and Gen4x4 with 8000 (Phoenix 2)
CPU:
Chipset:
If M2_3 is occupied, PCIE2 will be disabled.
PCIE1 will run at Gen5x16 with 9000 and 7000 series processors, Gen4x8 with
Supports NVMe SSD as boot disks
series processors. - Uwagi do karty sieciowej
- - Optimized Default Setting for Game, Browser, and Streaming Modes
- Smart Auto Adjust Bandwidth Control
- User Customized Priority Control
- Visual Network Usage Statistics
- Visual User Friendly UI
Supports Dragon 2.5G LAN Software - Maksymalna ilość portów USB 2.0
- 10
- Maksymalna ilość portów USB 3.x
- 11
- Porty USB na panelu tylnym
- 6x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type-C + 1x USB 3.1 Type-C
- Gniazda USB na płycie głównej
- 4x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.2 Type-C
- Port PS/2
- Brak
- Port szeregowy (COM)
- Brak
- Port równoległy (LPT)
- Brak
- Inne porty i gniazda
- 2x Antenna Ports
2x CPU Fan connector(s)
3x Addressable LED Headers
4x Chassis Fan Connectors
AIO Pump Fan Connector
BIOS FlashBack button
Front Panel Audio Connector
Power LED and Speaker Header
RGB LED Header
SPI TPM header (14-1pin) - Gniazdo zasilania
- ATX (24-pin) + 2x ATX12V (8-pin)
- Ilość złącz pamięci DDR5
- 4
- Uwagi do WiFi / BT
- - 2 antennas to support 2 (Transmit) x 2 (Receive) diversity technology
- 802.11axe Wi-Fi 6E Module
- Supports Dual-Band 2x2 with extended 6GHz band support
- Supports MU-MIMO
A 6GHz compatible router is required for 6E functionality.
The Wi-Fi 6E module is supported by Microsoft Windows® 11 only. There is no
depend on the different regulation status of each country and region. It
driver available for Windows® 10. The availability of the 6GHz band will
software updates once available.
will be activated (for supported countries) through Windows® Update and
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581490178
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także