Patriot Dysk SSD 4TB VIPER PV593 M.2 2280 PCIe Gen5 x4 14000/13000MB/s
Patriot Dysk SSD 4TB VIPER PV593 M.2 2280 PCIe Gen5 x4 14000/13000MB/s Patriot Dysk SSD 4TB VIPER PV593 M.2 2280 PCIe Gen5 x4 14000/13000MB/s to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Patriot Dysk SSD 4TB VIPER PV593 M.2 2280 PCIe Gen5 x4 14000/13000MB/s
Patriot Dysk SSD 4TB VIPER PV593 M.2 2280 PCIe Gen5 x4 14000/13000MB/s to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2000K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1650K |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | VIPER PV593 |
| Pojemność dysku | 4TB |
| Prędkość odczytu | 14000MB/s |
| Prędkość zapisu | 13000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 3000TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 11g |
| Wysokość | 8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 11g
- Model
- VIPER PV593
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 4TB
- Interfejs dysku
- PCIe 5.0
- TBW
- 3000TB
- Prędkość odczytu
- 14000MB/s
- Prędkość zapisu
- 13000MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 2000K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 1650K
- Wysokość
- 8mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711378430639
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także